top of page
Fg0M133XkAAvg5N.jpg

ŞEHİTKAMİL VE KARAKAYA OKULLARININ  ARDINDAN FATİH ORTAOKULUMUZA DA ŞEHİDİMİZİN AZİZ HATIRASINI YAŞATMAK ADINA BİR AKILLI KÜTÜPHANE KURDUK. DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN TÜM SİLAH ARKADAŞLARIMIZ VE DOSTLARA TEŞEKKÜRLERİMİZLE.

Fatih Ortaokulu Şehit P. Tğm. Mehmet Kıvık ve Polis Memuru Mehmet Ayan Şehit Kütüphanemiz bugün açıldı. Açılışa şehit ailerimizle birlikte İlçe Kaymakamı, Belediye Başkanı, Başsavcı, Milli Eğitim Müdürü,Emniyet amiri ve Jandarma komutanımız katıldılar.

Kütüphane açılış töreninin ardından yemek ikramı gerçekleştirildi. Emeği geçen silah arkadaşlarımıza Kaymakam ve Okul Müdürü tarafından plaket takdim edilirken, şehit ailelerimize şükran belgeleri sundular. Öğrencilerimize, emeği geçen ve duasını esirmeyen herkese hayırlı olsun.

05100032_5.b.jpg
FhS5xrfXgAQ-FSx.jpg
FhS47HwWQAM_pZx.jpg

ŞEHİDİMİZ ADINA BUGÜNE DEK İHTİYAÇ SAHİBİ OKULLARA ÇOKÇA KÜTÜPHANE AÇTIK.FATİH ORTAOKULUNDA AÇTIĞIMIZ SON KÜTÜPHANEMİZ İÇİN YALNIZCA KLİMA EKSİĞİMİZ KALDI.DESTEK OLMAK İSTEYEN VEFALI DOSTLAR İÇİN ALT TARAFTA DESTEK BAĞIŞ FORMU VE HESAP BİLGİLERİMİZ MEVCUTTUR. ( 541 360 58 55)

FSnwCZ1WYAMTMG1.jpg

Şehit Teğmen Mehmet Kıvık
Zenginleştirilmiş Kütüphanesi - Karakaya İlkokulu

Sobayla ısınan, ihtiyaç sahibi bir köy okulumuza daha " Şehit P. Tğm. Mehmet Kıvık Z- Kütüphanesi" inşa ettik.  Kütüphanemize kitap gönderen , destekte bulunana tüm dostlara teşekkür ederiz. Kütüphanemizin satranç masaları dışında eksiği kalmamıştır. Onun için alt tarafta bir bağış formu ve kütüphane hesap fonu bilgileri bulunmaktadır.

İnsan, bu dünyaya gözlerini yumduğunda değil adı son kez anıldığında veda eder. Biz Mehmetle hiç vedalaşmayadık adam .81 ilde adı yankılana dek durmayacağız.Mogadişu, Eğirdir, Irak, Suriye, Bosna, Bolu, Denizli, Kayseri, Tunceli, Samsun, Ankara...Bizimle her zaman her yerde!

Destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyoruz ...

FVzgZwcWIAYq6Je.jpg
FVw23RcWAAAb7Ai.jpgKütüphanelerin eksiklerinin giderilmesine katkım olsun,
diyen vefalı dostlarımız için hesap numaramız :


ALICI AD SOYAD : SAMED POYRAZ
AÇIKLAMA : M.KIVIK KUTUPHANE
HALKBANK İBAN : TR26 0001 2001 2180 0001 1095 26 

KART İLE ÖDEME  YAPARAK KÜTÜPHANEYE DESTEK İÇİN FORMU KULLANABİLİRSİNİZ.
(WHATSAPP DESTEK : 541 360 58 55)

Şehit P.Tğm.Mehmet Kıvık  Kütüphanesine Destek Ol !
Şehidimiz adına açılan kütüphaneye bağışta bulunarak hatırasını yaşatmamıza destek olabilirsiniz.

Şehit Kütüphanemize Destek Olduğunuz İçin Teşekkür Ederiz.

bottom of page